Ako depilovať v lete?

S prichádzajúcim teplým a letným počasím, vyťahujeme krátke sukienky, plánujeme dovolenky pri vode a riešime, čo s našimi chĺpkami, aby nám pokožka vydržala hladká aspoň pár týždňov.

Patríte k tým, čo už majú prvú úspešnú cukrovú depiláciu za sebou a tešia sa z krásnej a jemnej pokožky?

Alebo patríte k tým, pre ktorých je úspešná cukrová depilácia, pravidelnou rutinou? S úsmevom spomínate na obdobie, keď ste sa s cukrovou pastou učili pracovať. Teraz si môžete povedať, že ste vychytali všetky muchy 🙂 a  nič Vás neprekvapí.

Čo ak nastane situácia, ktorá Vaše snaženie úplne prevráti naruby? Depilácia sa Vám zrazu nedarí, cukrová pasta je akási jemnejšia a mäkšia. Rozmýšľate, kde robíte chybu?

Tá situácia je horúce letné obdobie.

Teplota prostredia, rúka a pokožky je oveľa vyššia, ako v iných mesiacoch a  to sa odráža aj na depilácii. Cukrová pasta je citlivá na zmenu teploty a prispôsobuje sa jej.

Ako depilovať v lete?

Prostredie:

Depilujte v miestnosti, v ktorej je maximálne 25 stupňov celzia. Pri vyššej teplote bude aj cukrová pasta teplejšia a jemnejšia, takže môžete mať problém ju udržať v rukách v tuhšom stave (hlavne, ak ste začiatočníci a nemáte ešte dostatok skúseností).

Ak máte v miestnosti príliš teplo a máte doma ventilátor, kľudne ho zapnite. Osvieži pokožku, vzduch sa ochladí a cukrová pasta nebude taká citlivá, na vyššiu teplotu.

Zohrievanie:

Nezohrievajte cukrovú pastu Nadirah obvyklým spôsobom, ale oveľa kratšie. Teplota môže byť vlažná, prípadne ju nemusíte zohrievať vôbec. Bude tuhšia a udrží si tú tuhosť dlhšie.

Pokožka:

Ak idete depilovať rozhorúčenú pokožku, bude sa na nej cukrová pasta rýchlejšie zohrievať a Vaše snaženie bude zbytočné. Skúste sa trochu osviežiť vlažnou alebo chladnejšou vodou, a až potom začnite s depiláciou.

Depilačná technika:

V tomto období, sa Vám bude niekedy depilovať rukou ťažšie (teplé ruky, pokožka, prostredie). Skúste využiť aj ostatné techniky. Miesto techniky rukou, skúste použiť techniku špachtľou. Špachtľa je o niečo chladnejšia ako ruky.

Ak už naozaj nič nefunguje, technika pomocou depilačných pásikov to istí. Tá fungovať bude.

Akú cukrovú pastu používať v lete?

Ak pri depilácii rukou používate cukrovú pastu Nadirah Profi, tak v príliš teplom období, Vám to môže ísť ťažšie. Použite ju na miesta na tele so suchšou a chladnejšou pokožkou, ako sú nohy.

Na ostatné časti tela je vhodnejšia cukrová pasta Nadirah Normal, hlavne na miesta ako podpazušie, tvár, bikiny, brazílska depilácia, či u mužov brucho a chrbát.

V prípade, že depilujete iba pomocou depilačných pásikov, môžete používať cukrovú pastu Nadirah Profi.

Pri depilácii sa neponáhľajte, po nanesení cukrovej pasty na pokožku, priložte pásik a nechajte ho pár sekúnd, aby mala cukrová pasta dostatok času spojiť sa s chĺpkami.

Platí pravidlo: čím dlhšie necháte cukrovú pastu pôsobiť, tým je výsledok lepší a vytrhne viac chĺpkov.

By | 2017-09-27T14:08:31+00:00 jún 26th, 2016|Cukrová pasta Nadirah, Depilácia, Diskusie|0 Comments

Leave A Comment

Nový tovar

Hodnotenie nákupov

★★★★★
5 5 1
rýchly nákup, bez problémov. Vrelo doporučujem

★★★★★
5 5 1
Pastu Nadirah normal som vyskúšala po prvý krát, konzistencia je tuhšia ideálna na depiláciu v lete. Po jemnom ohriati sa s ňou pracovako ľahko. Zobuačiatku som skúšala depilovať špachtlou no prstami to bolo pohodlnejšie a spotreba pasty bola nižšia. Odporúčam všetkým ;)

★★★★★
5 5 1
Rýchle doručenie,cukrová pasta depiluje super!dakujem za nakup

★★★★★
5 5 1
Pastu nakupujem len tu som nadmieru spokojná. Zo všetkým, profesionálny prístup aj pri akom koľvek mojom probléme, ktorý som riešila s pani Alicou. VRELO ODPORÚČAM

★★★★★
5 5 1
rychlo a bezproblemovo vybavena objednavka, spokojnost, dakujem