Výhody depilácie 2017-09-27T14:08:30+00:00

Cukrová pasta Nadirah sa aplikuje na pokožku v telesnej teplote.

Preto je depilácia veľmi príjemná, teplotou sa pokožka uvoľní a póry sa roztiahnu, čím sa chĺpky lepšie prichytia o pastu.

Pri depilácii, kde sa používajú cukrové pasty (SOFT), ktoré sa nemusia zohrievať, pokožka reaguje opačne. Studená cukrová pasta je pre pokožku nepríjemná a preto sa stiahne, čím sa chĺpky horšie odstraňujú.

Cukrová pasta Nadirah poskytuje pokožke jemný peeling.

Okrem chĺpkov odstraňuje aj odumreté kožné bunky, ktoré sa prirodzenie hromadia na povrchu pokožky. Po depilácii zostane pokožka jemná a hladká.

Vychutnajte si pocit jemnej a hladkej pokožky niekoľko týždňov.

Depilácia cukrovou pastou Nadirah odstráni jemným spôsobom z Vašej pokožky chĺpky na niekoľko týždňov, bez podráždenia pokožky. Pri depilácii, cukrová pasta Nadirah priľne iba k chĺpkom a odumretým kožným bunkám. Preto nespôsobuje poranenie pokožky.

Cukrová pasta Nadirah minimalizuje vznik začervenaných zapálených vriedkov.

Minimalizácia zarastania chĺpkov.

Cukrová pasta Nadirah svojím zložením a technikou depilácie minimalizuje zarastanie chĺpkov. Zarastanie chĺpkov je bohužiaľ jav, ktorý je depiláciou sprevádzaný. Zhoršuje sa hlavne v prípade nesprávneho odstraňovania chĺpkov, či už je to holenie, depilácia voskom alebo epilačný strojček.

Tieto techniky majú spoločný smer odstránenia chĺpkov – proti smeru rastu. Týmto odstránením sa korienok chĺpka dráždi a vychyľuje z bežného rastu. Dochádza následne ku krúteniu a podrastaniu pod pokožku.

Cukrová pasta Nadirah odstraňuje chĺpky smerom, ktorý je pre ich rast prirodzený, čím ich zarastanie minimalizuje. Nebudem Vám tvrdiť, že Vám chĺpky nebudú zarastať vôbec, ale pri správnej starostlivosti (pravidelný peeling) sa to dá krásne upraviť.

Cukrová pasta Nadirah je ľahko odstrániteľná.

Cukrová pasta Nadirah je úplne rozpustná vo vode. Preto sa ľahko odstraňuje z pokožky, bez jej podráždenia a začervenania. Cukrová pasta Nadirah svojím čisto prírodným zložením, je úplne rozložiteľná v prírode, čím neškodí životnému prostrediu.

Depilácia cukrovou pastou Nadirah je jemný a šetrný spôsob depilácie, ktorý dodá Vašej pokožke jemnosť a krásu…

Nový tovar

Hodnotenie nákupov

★★★★★
5 5 1
rýchly nákup, bez problémov. Vrelo doporučujem

★★★★★
5 5 1
Pastu Nadirah normal som vyskúšala po prvý krát, konzistencia je tuhšia ideálna na depiláciu v lete. Po jemnom ohriati sa s ňou pracovako ľahko. Zobuačiatku som skúšala depilovať špachtlou no prstami to bolo pohodlnejšie a spotreba pasty bola nižšia. Odporúčam všetkým ;)

★★★★★
5 5 1
Rýchle doručenie,cukrová pasta depiluje super!dakujem za nakup

★★★★★
5 5 1
Pastu nakupujem len tu som nadmieru spokojná. Zo všetkým, profesionálny prístup aj pri akom koľvek mojom probléme, ktorý som riešila s pani Alicou. VRELO ODPORÚČAM

★★★★★
5 5 1
rychlo a bezproblemovo vybavena objednavka, spokojnost, dakujem