Výhody depilácie2017-09-27T14:08:30+00:00

Cukrová pasta Nadirah sa aplikuje na pokožku v telesnej teplote.

Preto je depilácia veľmi príjemná, teplotou sa pokožka uvoľní a póry sa roztiahnu, čím sa chĺpky lepšie prichytia o pastu.

Pri depilácii, kde sa používajú cukrové pasty (SOFT), ktoré sa nemusia zohrievať, pokožka reaguje opačne. Studená cukrová pasta je pre pokožku nepríjemná a preto sa stiahne, čím sa chĺpky horšie odstraňujú.

Cukrová pasta Nadirah poskytuje pokožke jemný peeling.

Okrem chĺpkov odstraňuje aj odumreté kožné bunky, ktoré sa prirodzenie hromadia na povrchu pokožky. Po depilácii zostane pokožka jemná a hladká.

Vychutnajte si pocit jemnej a hladkej pokožky niekoľko týždňov.

Depilácia cukrovou pastou Nadirah odstráni jemným spôsobom z Vašej pokožky chĺpky na niekoľko týždňov, bez podráždenia pokožky. Pri depilácii, cukrová pasta Nadirah priľne iba k chĺpkom a odumretým kožným bunkám. Preto nespôsobuje poranenie pokožky.

Cukrová pasta Nadirah minimalizuje vznik začervenaných zapálených vriedkov.

Minimalizácia zarastania chĺpkov.

Cukrová pasta Nadirah svojím zložením a technikou depilácie minimalizuje zarastanie chĺpkov. Zarastanie chĺpkov je bohužiaľ jav, ktorý je depiláciou sprevádzaný. Zhoršuje sa hlavne v prípade nesprávneho odstraňovania chĺpkov, či už je to holenie, depilácia voskom alebo epilačný strojček.

Tieto techniky majú spoločný smer odstránenia chĺpkov – proti smeru rastu. Týmto odstránením sa korienok chĺpka dráždi a vychyľuje z bežného rastu. Dochádza následne ku krúteniu a podrastaniu pod pokožku.

Cukrová pasta Nadirah odstraňuje chĺpky smerom, ktorý je pre ich rast prirodzený, čím ich zarastanie minimalizuje. Nebudem Vám tvrdiť, že Vám chĺpky nebudú zarastať vôbec, ale pri správnej starostlivosti (pravidelný peeling) sa to dá krásne upraviť.

Cukrová pasta Nadirah je ľahko odstrániteľná.

Cukrová pasta Nadirah je úplne rozpustná vo vode. Preto sa ľahko odstraňuje z pokožky, bez jej podráždenia a začervenania. Cukrová pasta Nadirah svojím čisto prírodným zložením, je úplne rozložiteľná v prírode, čím neškodí životnému prostrediu.

Depilácia cukrovou pastou Nadirah je jemný a šetrný spôsob depilácie, ktorý dodá Vašej pokožke jemnosť a krásu…

Nový tovar

Hodnotenie nákupov

★★★★★
5 5 1
Som veľmi spokojná s vyhodnym nakupom v tomto obchode,rychle jednanie a starostlivosť o klienta,veľmi oceňujem tento prisput rovnako aj vynimočnú kvalitu vyrobkov,doporučujem aj ostatnym!

★★★★★
5 5 1
Objednavka odoslana este v den objednania, dorucena na druhy den. rozhodne odporucam, ďakujem :-)

★★★★★
5 5 1
Kvalita výrobkov je fantastická Dodanie tovaru je super rýchle Som veľmi spokojna

★★★★★
5 5 1
Objednávka prebehla rýchlo, bola dobre zabalená, kuriér sa ozval aj 30 minút pred príchodom, prišla aj sms. Tovar je kvalitný

★★★★★
5 5 1
Objednávka prišla veľmi rýchlo. Som spokojná, určite vyuzijem tento eShop aj v budúcnosti.