Aj my sme začínali a teraz pomôžeme začať Vám.

Naše poslanie

Naším prioritným cieľom je vyrábať cukrovú pastu Nadirah vynikajúcej kvality, ktorá vyhovuje požiadavkám našich spotrebiteľov.

Pre zvládnutie depilácie však samotná kvalita nestačí. Preto súčasťou nášho poslania je poskytnutie pomocnej ruky, aby naši zákazníci depiláciu zvládli. Pomáhame im formou konzultácii, školení pre profesionálov, prezentácií cukrovej pasty. Poskytujeme množstvo informácii, máme k dispozícii videá a iné materiály.

Kedy sme začali a prečo?

Náš príbeh sa začal v roku 2008 (vlastne vtedy to bol ešte len môj príbeh). Konečne som zrealizovala svoj sen o podnikaní. Vrhla som sa do toho po hlave, odišla zo zamestnania a naplno som sa začala venovať podnikaniu.

Ten impulz, ktorý ma nakopol, zažívame každý deň. Diskusné príspevky, ktoré nájdeme na toľkých webových stránkach, že mnoho krát, ich ani nevnímame. Diskusia o cukrovej depilácii, ma však dostala a zmenila mi život.

 V tej dobe som nemala žiadne skúsenosti s predajom cez internet, vlastne som o predaji nevedela vôbec nič. Preraziť na trh, úplne s niečím novým, nebolo jednoduché.

Cukrová pasta bola na trhu novinkou a stálo ma veľa úsilia informovať a vysvetľovať, čo to vlastne je. Nemala som dostatok informácii a stále som sa s cukrovou pastou spoznávala a učila.

Kľúčovým bodom, kvôli ktorému som sa nevzdávala, bola moja pokožka, jej reakcie na depiláciu, resp. “nereakcie”. Pokožka prijíma všetko, čo jej ponúkneme, prečo jej nedávať to najlepšie?

Na cukrovej paste je nádherná jej jednoduchosť, stačia 3 zložky a máte úžasný prípravok, ktorý nepotrebuje konzervačné látky (cukrové prostredie zabraňuje množeniu baktérii), farbivá ani arómy.

Cukrová pasta mi úplne zmenila pohľad na kozmetiku.

Nový začiatok

V roku 2013 sme s partnerom založili spoločnosť a začali sme s výrobou vlastnej cukrovej pasty. Pre dosiahnutie nášho poslania, sme potrebovali mať pod kontrolou hlavne kvalitu pasty. Rozbehnúť výrobný proces u nás nie je vôbec ľahké. Prejsť všetkou legislatívou, aj s prestavbou výrobných priestorov, trvalo asi 2 roky.

Súčasťou nášho poslania sú určité pravidlá:

  • Úprimnosť – poskytovať pravdivé informácie
  • Sľuby dodržať
  • Šíriť informácie o výhodách cukrovej depilácie
  • Učiť, ako sa s cukrovou pastou pracuje, aby bol výsledok čo najlepší
  • Dbať na kvalitu výrobkov aj služieb

Úspechy

Výsledky našej práce sa odrážajú v našich stálych a spokojných zákazníkoch, ktorí používajú cukrovú pastu v pohodlí domova . Špeciálnou skupinou sú naše kozmetičky, ktoré depilujú vo svojich salónoch. Tešia nás ich úspechy, spokojní klienti, ktorí sa k nim vracajú a odporúčajú ich služby svojim priateľom a známym.

Náš najväčší úspech, aký sme dosiahli bol, keď žiak predbehol učiteľa. Pri práci s cukrovou pastou, naše kozmetičky prišli aj na ďalšie nové triky a zlepšenia. Aj my sa stále učíme :)

Prečo sa niekomu depilácia podarí a inému nie?

Pani A si kúpila cukrovú pastu. Následne nám zavolala, že by ju rada vrátila naspäť, pretože nefunguje. Snažili sme sa zistiť, kde je problém. Po konzultácii sme sa dostali k tomu, že depilácia trvá príliš dlho a epilačným strojčekom ju má hotovú raz – dva.

Pani B si kúpila presne tú istú pastu a jej reakcia bola úplne opačná. Bola nadmieru spokojná s výsledkom aj výrobkom. Prečo? Našla si dosť času a trpezlivosti na depiláciu a výsledok bol nad jej očakávania.

Neúspechy

Neúspech prichádza hlavne vtedy, keď sa od depilácie očakáva, že sa vyrovná rýchlosti žiletky. Práca s cukrovou pastou potrebuje čas a trpezlivosť a výsledok stojí za tú námahu.

 V podnikaní sa často stretávame s jedným veľkým problémom – komunikácia. Nie sme naučení hovoriť nie, nedarí sa mi, neviem prečo mi to nejde. Len málo zákazníkov nám poskytuje informácie, ako depiláciu zvládli, alebo nezvládli. Recenzia, aj keď je negatívna, je veľmi prospešná. Poháňa nás dopredu, stále niečo zlepšovať.

Výzva pre Vás

Píšte nám, telefonujte, ak sa Vám depilácia nepodarí, alebo ak potrebujete zodpovedať nejaké otázky. Niekedy sa jedná naozaj len o malú nepozornosť a depilácia sa Vám nepodarí. Nevzdávajte depiláciu po prvom alebo druhom pokuse. Depilujte cukrovou pastou pravidelne celý rok (nie iba v lete), výsledok sa dostaví v podobe krásnej a zdravej pokožky.

 Chceme Vám odovzdať naše skúsenosti, aby ste si aj vy zažili ten pocit hebkosti a jemnosti vašej pokožky, bez obavy o svoje zdravie.

Ak sa snažíte žiť zdravšie, aj toto je cesta. Vaša pokožka Vás odmení krásou.

Tešíme sa na spoluprácu.

Alica a Michal