Do hladka

Neestetických chĺpkov niektorým ženám príroda nadelila do vienka naozaj mnoho. Napriek tomu, že má tento fenomén ochrannú funkciu a napomáha absorpcii potu, často s ním, paradoxne bojujeme.

Otázkou je, ako sa ich čo najefektívnejšie zbaviť. Pripravili sme pre Vás užitočný návod, ako si vybrať najvhodnejšiu metódu tak, aby ste ulahodili oku aj pokožke. ….

Takto sa začína článok o cukrovej depilácii v obľúbenom ženskom časopise La Femme.

casopis-la-femme-cukrova-depilacia-nadirah

Cukrová pasta Nadirah, ktorú v salóne aplikujeme, nespôsobuje alergické reakcie, takže je vhodná aj pre citlivú pokožku. Nespáli ju, pretože má maximálne teplotu ľudského tela, zvyšky sa dajú jednoducho z pokožky odstrániť a pasta navyše pôsobí aj ako peeling ” hovorí Mgr. Eva Michalcová, majiteľka kozmetického salónu EM Kozmetik.

Nami používaná cukrová pasta je vyrobená na Slovensku. Ide o výnimočný prírodný výrobok. Pri výrobe nie sú použité konzervačné látky, žiadne arómy a iné látky, ktoré by zbytočne dráždili pokožku. ” vysvetľuje Eva  Michalcová

Chceli sme vedieť, ako hodnotia naše výrobky aj ženy – blogerky (vlogerky), ktoré sa na svojich stránkach venujú kozmetike rôznych značiek. Poskytli sme im naše výrobky a ostatné už nechali na nich.

Boli v situácii, ako naši zákazníci. Cukrovú pastu držali v rukách po prvý raz a mohli vychádzať len z návodu (súčasťou balíčka) a informácií, ktoré sú uvedené na našej stránke.

Prečítajte si ako sa s tým popasovali:)

Vlogerka Lucie – Svět podle LU

Lucia vyskúšala všetky možné metódy odstraňovania chĺpkov a teraz sa rozhodla vyskúšať aj cukrovú depiláciu. Pozrite sa, ako testovanie dopadlo.

Vlogerka Markéta

“Minulý měsíc jsem pro vás testovala depilaci cukrovou pastou. Jak jsem si vedla? Doporučuji tuto metodu?” píše na svojom Youtube kanály Markéta

A ako test dopadol? Presvedčte sa sami :)

Blogerka Andrejka

Depilace cukrovou pastou Nadirah

Je to tu, venku je dost teplo už ráno, tak vytahujeme ze skříně sukničky a kraťásky. Jediné, co nám může pokazit radost jsou chloupky. Pokud tak jako já používáte žiletky a máte hustý a rychle rostoucí “porast”, určitě holíte cca znova už na druhý – třetí den. Docela otrava.
Naštėstí existuje zázrak, který nám zaručí minimálně několik dní, resp. až týdnů bez starostí s chloupky. Cukrová pasta!
Cukrová pasta je 100% přírodní, takže za mě první velké plus. Díky tomu je vhodná i na citlivou pokožku a začervenání zmizí do hodiny. Je jediným způsobem, při kterém se chloupky trhají ve smeru růstu, co teda zaručuje skoro bezbolestnou metodu. Výborné je, že s pastou se “odepilujete” celá. Dokonce zvládne intimní partie s opravdu minimální bolestí – brazilská depilace.

Ak si chcete prečítať celý článok, kliknite na tento odkaz: Andrejka blog

cukrová-pasta-nadirah-prírodná,

Blogerka Danka

Cukrová depilácia – bez chĺpkov počas celého leta

S pribúdajúcimi stupňami na teplomeri sa naše telo čoraz viac odhaľuje. A odhalená pokožka je krásna iba keď ju zbavíte všetkých nevzhľadných chĺpkov. Prirodzenosť je síce sexi, ale v tomto prípade platí: dohladka! Holenie v domácich podmienkach zvládne každá z nás. A každá z nás si vyberie ten najvhodnejší spôsob odstránenie chĺpkov.

Žiletky, peny, mydlá – áno, to je najčastejší spôsob holenia vysokého percenta slovenských žien. Lebo holenie žiletkou je jednoduché, lacné a dokážete ho zvládnuť aj doma pod sprchou. Avšak POZOR. Skúšali ste už cukrovú depiláciu? Ak náhodou neviete o čom hovorím, tak odporúčam prečítať si tento článok → Cukrová depilácia – bezbolestná, prírodná a efekt vydrží mesiac. v ktorom nájdete nejaké základné informácie. :)

Ak si chcete prečítať celý článok, kliknite na tento odkaz: Danka blog

Blogerka Kateřina

Depilace cukrovou pastou Nadirah

Myslím, že je vhodné období pro krásně hladké nožky (a nejen nožky) bez chloupků. Sluníčko krásně hřeje, takže určitě máte celé dny nožky odhalené. Já v létě nejraději nosím šaty, sukně a šortky nebo rovnou plavky a nikdo se přeci nechce dívat na chlupaté nohy. Takže je čas s chloupky trošku zatočit. Už spoustu let si holím nohy žiletkami, ale v poslední době jsem si začala pohrávat s myšlenkou, že bych zkusila nějakou jinou metodu.

Cukrová pasta Nadirah je 100% přírodní i proto jsem ji chtěla vyzkoušet před tím, než bych investovala do epilátoru. Obsahuje pouze cukr, vodu a kyselinu citronovou. Je tedy vhodná i pro citlivou pokožku a pokud se objeví začervenání nebo nějaké podráždění během hodinky zmizí. A teď pozor – pokud umíte s pastou pracovat, tak je depilace BEZBOLESTNÁ!! Ano čtete správně. Já jsem tomu nevěřila, ale když jsem aspoň trošku zvládla princip depilace pastou zjistila jsem, že to vůbec nebolí. Ptáte se proč?

Ak si chcete prečítať celý článok, kliknite na tento odkaz: Kateřina blog

cukrová-pasta-nadirah-prírodná

Blogerka Daniela

V roku 2013 založila web: akademiakrasy.sk s cieľom pomáhať ženám odhaľovať svoju vnútornú a vonkajšiu krásu. Web sa stal najlepším blogom v roku 2014.

Aj keď jej srdcovkou je líčenie, rozhodla sa vyskúšať našu cukrovú pastu a navštívila salón v Bratislave EM Kozmetik, kde máme veľmi šikovnú a skúsenú “depilátorku” Evku.

Cukrová depilácia: Vyskúšala som ju na vlastnej koži a som nadšená!

Cukrová depilácia zažíva u nás veľký boom. Aj napriek tomu, že je u nás dostupná niekoľko rokov väčšina žien začína objavovať jej čaro až teraz. Ja patrím určite medzi ne. O cukrovej depilácii som už toho veľa počula, ale nikdy som to nevyskúšala. Povedala som si, že to konečne vyskúšam a ľutujem, že som to neurobila skôr!

… Depilácia trvala menej ako hodinku. Dala som si zdepilovať nohy, podpazušie a bikiny. Bolesť je oproti depilačnému strojčeku minimálna. Vraj pri dlhodobom depilovaní cukrovou pastou zákazníčky už necítia takmer žiadnu bolesť, lebo chĺpky rastú redšie a sú jemnejšie. Ja som bola nadšená už po prvej depilácii – mala som ihneď pokožku hladkú, bez žiadneho podráždenia a sčervenania.

Ak si chcete prečítať celý článok, kliknite na tento odkaz: Akademiakrasy.sk

salón em kozmetik

Blogerka Katka

Vyskúšané na vlastnom tele :)

My – ženy – zvykneme chĺpky riešiť celoročne, no predsa len v lete je to o čosi intenzívnejšie.  Na trhu je mnoho prostriedkov a pomocníkov na ich odstraňovanie. Nikdy som nepoužila žiletku. Mám panický strach z krvi (okrem iného) a veľmi sa bojím (bála som sa), že pri svojej šikovnosti sa celá porežem. Takže toto nie. Potom začali byť populárne všelijaké depilačné krémy a voskové pásiky. Použila som ich niekoľko druhov.

Približne od svojich 18 rokov som používala výhradne depilátor, s ktorým to bolo spočiatku značne bolestivé, ale zvykla som si. Odvtedy som bola sústavne iba na strojčeku, povedala som si, že keď som už doňho investovala, tak si nebudem predsa kupovať nič iné. Keď mi prišla ponuka vyskúšať cukrovú depiláciu, bola som skeptická. Cukor môže depilovať? A ešte údajne bezbolestne? No potom som si prečítala zopár recenzií, pozrela pár videí a povedala sama sebe, že to vyskúšam.

Ak si chcete prečítať celý článok, kliknite na tento odkaz: Katka blog

cukrová pasta nadirah clánok