Rozpustenie cukrovej pasty NADIRAH

Rozpúšťať cukrovú pastu Nadirah môžete viacerými spôsobmi.

Ponorením do teplej vody – ponorte celú nádobku s cukrovou pastou do horúcej vody – cca 40-50 stupňov (nie vriacej vody) a nechajte cukrovú pastu zohrievať, kým sa neroztopí na konzistenciu hustého medu.

Ohrievanie v mikrovlnnej rúre – dajte celú nádobku s pastou na pár sekúnd do mikrovlnnej rúry. Nastavte najslabší výkon a nechajte mikrovlnnú rúru len pár sekúnd zapnutú. Pri plnej nádobke pasty nechajte ohrev asi 15-20 sekúnd. Vyberte pastu a vyskúšajte jej konzistenciu, ak je príliš tuhá postup opakujte. Čím je v nádobe menej pasty, tým by mal byť ohrev kratší.

Použitie ohrievačky – vložte pastu do ohrievačky a nastavte požadovanú teplotu

Viac podrobných informácii o ohrievaní cukrovej pasty Vám pošleme s Vašou objednávkou.

Potenie rúk

Ak cítite, že sa Vám počas depilácie potia ruky a pasta sa v rukách začne roztekať, skúste použiť chirurgické rukavice. Prípadne môžete depiláciu prerušiť, ruky opláchnuť vodou, dobre osušiť a pokračovať v depilácii. Na ruky si môžete v tenkej vrstve naniesť detský púder, dobre rozotrieť a pokračovať v práci.

Pokožka je spotená, pasta nedepiluje

Pri depilácii sa stáva, že v miestach so zvýšeným výskytom potných žliaz – depilácia bikín, depilácia podpazušia, brazílska depilácia, sa pokožka potí viac a tým sa depilovanie cukrovou pastou stáva zložitejším. Rýchlym riešením je aplikácia telového púdru v tenkej vrstve na čistú pokožku pred depiláciou. Ak nemáte detský púder, pokožku omyte vlažnou vodou, dôkladne vysušte a pokračujte v depilácii.

Chĺpky sa depiláciou nedajú odstrániť

Tento problém môže byť spôsobený nesprávnym zohriatím cukrovej pasty. Ak je cukrová pasta nesprávne rozohriata a je príliš tuhá, nepriľne tesne k chĺpkom a tie zostávajú na pokožke.

Ďalším problémom môže byť to, že Vám chĺpky rastú rôznym smerom, čo môže byť výsledkom predchádzajúcich metód odstraňovania chĺpkov. V takomto prípade sa dosť ťažko hľadá správny smer rastu chĺpkov. V časti ako správne depilovať sme Vám uviedli správne techniky depilovania, aby ste dosiahli čo najlepší výsledok.

Veľmi dôležité pri depilácii cukrovou pastou Nadirah je rýchlosť strhnutia a švih.

Depilácia v období menštruácie

V období menštruácie je pokožka oveľa citlivejšia a preto aj odstraňovanie chĺpkov je bolestivejšie ako inokedy. Cievy sú rozšírené a môže sa stať, že si pri depilácii spôsobíte modriny.

Najcitlivejšie partie sú depilácia podpazušia, depilácia bikín a brazílska depilácia. Takže, skúste sa v období menštruácie depilovaniu vyhnúť, aby ste pokožku zbytočne nevystavovali stresu.

Depilácia cukrovou pastou sa dá použiť pre všetky oblasti vrátane depilácie bikín, depilácie tváre u žien, depilácie podpazušia a depilácie rúk.

Cukrová pasta je počas depilácie tuhšia

Cukrová pasta Nadirah normal je vyrobená pre začiatočníkov a preto je tuhšia. Je to z dôvodu, aby dobre držala tvar a neroztekala sa v rukách.

V chladnejšom prostredí to však môže spôsobiť, že počas depilácie bude pasta tuhšia a ťažšie sa nanáša na pokožku. V takomto prípade pastu treba v rukách rozpracovať.
Jemne naťahujte pastu medzi palcom a ukazovákom oboch rúk, až kým nezmäkne. Potom môžete pokračovať v depilácii.
Je to jedna z mála metód vhodná aj pre brazílsku depiláciu.