Najčastejšie položené otázky:

Pre začiatočníkov odporúčame cukrovú pastu NADIRAH Normal. Je tuhšia (pevnejšia), lepšie sa s ňou pracuje, v prípade, že nemáte s cukrovou depiláciou skúsenosti.

Ak už depilujete dlhšie a máte dosť skúseností s cukrovou depiláciou môžete skúsiť začať depilovať s cukrovou pastou NADIRAH Profi, ktorá je jemnejšia.

Kedy viem, že mám začať pracovať s Profi. Keď máte dobrý švih, dlhšiu prax, čas depilácie sa bude skracovať, s pastou pracujete oveľa rýchlejšie, ako na začiatku. Cukrová pasta sa Vám zdá byť tvrdšia a už by ste zvládli aj jemnejšiu cukrovú pastu.

Cukrová pasta NADIRAH roll on je určená pre začiatočníkov a aj pre profesionálov. Pracuje sa s ňou ľahko.

Oproti iným depilačným metódam (depilácia voskom) alebo epilačnému strojčeku, táto metóda je oveľa menej bolestivá. V miestach, ako sú nohy alebo ruky, skoro vôbec nie je cítiť bolesť.

Najviac je citlivá pokožka v miestach, ako je podpazušie, bikiny a intímna oblasť, no pri pravidelnej depilácii, si pokožka zvykne.

Na cukrovú depiláciu Vám stačí zakúpiť cukrovú pastu (technika rukou). Ak máte k dispozícii mikrovlnku, zohrejete ju tam, ak nie, môžete si zakúpiť ohrievač (zapnete a cukrová pasta je po celú dobu depilácie rozohriata).

Ak chcete depilovať inými technikami ako je ruka, môžete si pomôcť špachtlami alebo pásikmi.

Ďalšou možnosťou je zakúpenie cukrovej pasty NADIRAH roll on s príslušenstvom (depilačná hlavica + pásiky).

Chĺpky Vám môžu zarastať, z dôvodu nesprávneho odstraňovania (holenie, epilačný strojček, vosk). Chĺpky odstraňujete rôznymi smermi a oni začnú zarastať. Nestriedajte depilácie a holenie. V tomto prípade najideálnejšie prejsť na cukrovú depiláciu, pretože Vám zarastanie upraví a minimalizuje.

Cukrová depilácia však nestačí, potrebný je peeling, niekoľko krát do týždňa.

Chĺpky by mali mať dĺžku minimálne 2-3 mm. Ak prechádzate z holenia na cukrovú depiláciu, tak musia byť dlhšie, aspoň 5mm.

Nenechávajte si ich ani príliš dlhé, pretože nanášanie cukrovej pasty, chĺpky ťahá a šticuje. V tomto prípade si ich skráťte na dĺžku asi 5-6mm.

V prípade, že Vaša otázka zodpovedaná nebola, neváhajte nás kontakovať na: info@cukrovadepilacia.sk.