Čo je cukrová depilácia

Cukrová depilácia je odstraňovanie chĺpkov aj s korienkom pomocou cukrovej pasty. Hladká pokožka bez chĺpkov vydrží 3-5 týždňov. Pri pravidelnej depilácii (nestriedať s holením) sa korienok chĺpka oslabuje a časom prestáva rásť úplne.

Cukrová depilácia je veľmi šetrná k pokožke, a preto je vhodná, aj na tie najcitlivejšie časti tela (bikiny, pazuchy, tvár, brazílska depilácia). Podráždenie je minimálne a začervenanie obvykle do pol hodiny zmizne. Po depilácii je dôležitý, aj výber vhodného oblečenia, vyhýbať sa slnku, športu a saune.

Výhodou cukrovej depilácie je, že nemá stanovenú minimálnu hranicu veku, ani pohlavia. Je bezpečná a podstupujú ju ženy, muži, aj dospievajúce dievčatá, ktoré trpia nadmerným ochlpením.

V čom sa cukrová depilácia odlišuje od iných metód?

 • Strhnutie chĺpkov v smere, ktorý je pre ich rast prirodzený
 • Oveľa nižšia bolestivosť pri depilácii
 • Upravuje a minimalizuje zarastanie chĺpkov
 • Veľmi šetrná depilácia k pokožke – dráždi minimálne
 • Po depilácii je pokožka na dotyk hladká a jemná.
 • Pravidelná depilácia výrazne zlepšuje problémy s nadmerným ochlpením pokožky.
 • Nespôsobuje žiadne alergické reakcie

Cukrová pasta NADIRAH

Naša cukrová pasta je vyrábaná na Slovensku a je naším výrobkom. Nazvali sme ju NADIRAH (čo v preklade znamená “JEDINEČNÁ”). Je to arabské ženské meno, ktoré vystihuje pôvod cukrovej pasty. Pôvod cukrovej pasty je v arabských krajinách, kde ju ženy s obľubou používajú po stáročia.

Výhodou cukrovej pasty oproti iným metódam odstraňovania chĺpkov, je jej prírodné zloženie. Pri výrobe, nie sú použité konzervačné látky, arómy, farbivá, ani iné látky, ktoré môžu zbytočne dráždiť pokožku.

Výrobný proces dodržuje prísne hygienické normy a spĺňa všetky požiadavky legislatívy EU.

Pri výrobe dbáme hlavne na kvalitu. Máme možnosť vyrábať cukrovú pastu na mieru, podľa Vašich požiadaviek, vieme ju prispôsobiť Vašim schopnostiam. Zároveň ponúkame doplnkové výrobky, ktoré sú pri depilácii nápomocné /cukrový gél, depilačné špachtle, depilačné pásiky…) a pomôžu Vám ju uľahčiť a zjednodušiť.

Akú cukrovú pastu máme v ponuke?

 • Cukrová pasta NADIRAH Normal

  Je určená pre začiatočníkov. Konzistencia pasty je tuhšia, aby v rukách lepšie držala. Je vhodná na depiláciu rukou a pomocou špachtle.

 • Cukrová pasta NADIRAH Profi

  Je určená pre profesionálov, ktorý majú skúsenosti s cukrovou pastou. Konzistencia pasty je jemnejšia. Je vhodná na depiláciu rukou, špachtľou, aj depilačnými pásikmi. Ak ste začiatočník a na depiláciu rukou sa neodvážite, táto cukrová pasta je ideálna na depiláciu pásikmi.

 • Cukrová pasta NADIRAH Roll on

  V súčasnej dobe ju nevyrábame. Depilácia sa robí pomocou valčekovej hlavice. Depilácia je praktická a jednoduchá na použitie.

 • Cukrový gél NADIRAH

  Samostatne sa na depiláciu nepoužíva. Je doplnkom cukrovej pasty, keď ju potrebujete zjemniť.

Čo sa cukrovou pastou NADIRAH depilovať môže a čo nie?

Ženy

Muži

Brazílska depilácia

V našich zemepisných šírkach sa čoraz väčšej obľube teší brazílska depilácia.

Je to depilácia intímnych partií, ktoré sú veľmi citlivé, a preto je len málo depilačných prípravkov vhodných na depiláciu tejto časti tela. Cukrová pasta je svojím zložením a technikou odstraňovania chĺpkov, jedným z mála depilačných prípravkov, vhodných práve, aj na brazílsku depiláciu.