Referencie

Napíšte nám ako ste spokojní s našimi službami a výrobkami. Ďakujeme.

Za celý môj život som balíček, ktorý nešiel kuriérskou službou, nedostala tak expresne rýchlo. Taktiež oceňujem vynikajúce tipy a rady, ktoré mi od doručenia prichádzajú mailom. Najserióznejšia firma s dokonalým proklientským prístupom ! Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov.

Dominika Golianová
Cukrovú pastu Nadirah používam už vyše 3 rokov a stále je dokonalejšia. S poslednou “verziou” som zatiaľ najspokojnejšia, je to TOP. Depilované partie nie sú vôbec podráždené, sú jemné a vydržia dlho hladké.
Denisa
Dobrý deň,
cukrovú pastu Nadirah používam už niekoľko rokov. Mám asi veľmi citlivú pokožku preto bezprostredne po použití je troška podráždená, preto som si zvykla depilovať až večer. Ráno je už jemná, hebká, hladká a vláčna. Používam ju na depiláciu aj v tvárovej oblasti, podpazušie, bikiny aj na nohy. Depilácia cukrovou pastou je zatiaľ najmenej bolestivá zo všetkých pokusov, ktoré som robila a efekt vydrží naozaj dlho. Zo začiatku som si musela trocha zvyknúť na prácu s ňou, ale netreba sa vzdávať a treba skúšať a bude to stále lepšie a lepšie. Len treba získať prax. Zo začiatku som depilovala rukou, ale teraz mi viac vyhovuje používať depilačné pásiky. Každý si musí nájsť ten svoj spôsob, ale výsledný efekt za to naozaj stojí. 🙂
A čo je ešte lepšie po depilácii cukrovou pastou mi nezarastajú chĺpky ako napríklad po holení, kedy som mala vždy zapálené bodkované miesta akoby ma niečo poštípalo a sukňu som si nemohla obliecť aj viac ako týžďeň.
Naozaj vrelo odporúčam.
Jarka
Dobrý večer pani Priečinská ,

tak dnes som skúsila novú pastu a musím povedať, že rozdiel je markantný.
Táto pasta mi príde jemnejšia a nevysušuje tak pokožku, aspoň ja som mala pocit, ako keby mi zanechávala na pokožke jemný povlak olejov. Neostávali mi po nej zvyšky na pokožke.
Na začiatku sa mi zdalo, ze musím viacej ohrievať v mikrovlnke, ale to sa mi fakt asi len zdalo a tiež som mala trochu problém dať dole vnútorný ochranný vrchnáčik – bol totiž prilepený pastou.

Čo sa týka prace s pastou, tak pracovalo sa mi s nou lepšie, je taká vláčnejšia. Celkový dojem je veľmi dobrý.

Pred časom som skúsila naspäť klasické vosky na depiláciu, ale opäť som sa vrátila k paste a myslím, že som urobila dobre.

Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov a nech sa Vám darí!

Daniela Kováčová
S cukrovou pastou som nadmieru spokojná. Pokožka je dlho jemná a krásne hladká. Všetkým vrelo odporúčam, ja by som už s inou depiláciou nemenila.
Erika
Dobrý deň. Na výstave beauty som si kúpila pastu a je skvelá. Budem doporučovať. Ďakujem.
Zlatica
Cukrovú depilačnú pastu Nadirah som vyskúšala na vlastnom tele. Proces odstraňovania chĺpkov nebol nepríjemný, ako je tomu pri voskovej depilácii. Bola som poučená, že je to preto, že chĺpky sa vytrhávajú v smere rastu. Pokožka na depilovaných miestach ostala hladká, príjemná na dotyk, nemala som začervenané miesta, bola som veľmi spokojná.

Rada odporučím túto pastu ďalej!

Simona
Dobrý večer Alica,

balíček prišiel už v utorok, kedy som robila aj depiláciu. Úplne to splnilo moje očakávania, nakoľko doteraz som depilovala voskom, vidí sa mi to šetrnejšie. Mne je bližšia tá depilácia z kelímka. Tie pásiky s roll on pastou som skúšala prvýkrát a dala som to robiť priateľovi, a vyšlo to skvele. Je lepšie keď to robí niekto iný. Veľmi oceňujem, že neostávajú červené bodky, ako po epilátore a neberie to aj kožu, ako vosk. naozaj super

ešte raz ďakujem a chcem vás pochváliť za komunikáciu, ktorá bola úplne skvelá.

s pozdravom

Zuzana
Na vašu cukrovú pastu som narazila, keď som bola na výstavisku Beauty v Trenčíne. Tak som si ju kúpila. A je perfektná.
Ani Nemci nemajú takú. Nikdy neuvarili rovnakú. Držte sa a len tak ďalej.
Adamíková Bajnáková Gabriela, kozmetička
Vrelo odporúčam cukrovu pastu Nadirah ….pracujem ako kozmetička a zakazničky si nevedia vynachvaliť takuto formu depilacie ,po cukrovej paste je pokožka nadherne jemna ….aj komunikacia s pani Alickou je skvelá ♥
Alena Šabová, kozmetička
S cukrovou pastou Nadirah som spokojná. Konzistencia pasty je vždy rovnaká a pokožka je po depilàcii naozaj minimálne podrazdenà. Ja osobne som s ňou dosiahla u mojich zákazníkov viditeľné výsledky. Odporúčam.
Petra Marková, kozmetička
S cukrovou depilaciou a pastou nadirah som velmi spokojna aj moje zakaznicky.nedame na nu dopustit a ine lacnejsie verzie cukrovych past co sme skusali hotova pohroma.vsetkym vrelo doporucujem
Zuzana Chmelárová, kozmetička
Cukrová pastu Nadirah zo začiatku zdala sa mi byť mäkšia, než čo som doteraz používala – rôzne značky. Ale musím uznať, že nakoniec som si zvykla na to a robí sa stým úplne super a hladko. Pokožka je jemná, hladká, nepodráždená. Zákazníčky, ktoré vyskúšali sa mi vracajú späť, aj keď samotná depilácia nie je bezbolestná, ale uznajú to , že stojí to zato!
Linda, kozmetička

Dobrý deň, chcela by som napísať svoju vlastnú skúsenosť s cukrovou pastou Nadirah… mám veľmi citlivú pokožku a s holením som mala nohy stále vyhadzané, miestami až hnisajúce vyrážky a čo raz rýchlejšie. Tým že som si nohy holila každý tretí deň, nestíhali sa ranky hojiť. Povedala som si dosť a na odporučenie kamarátky a videí  som vyskúšala cukrovú pastu a odvtedy som jej verná. Nohy sa krásne zahojili, žiadne vyhadzané a zapálené miesta a depilujem každý tretí týždeň. Určite ju odporúčam aj na veľmi citlivú pokožku.

Patrícia Ferienčiková, Kováčová

Cukrovú depiláciu s pastou NADIRAH milujem nielen ja, ale i moje klientky. Za 8 rokov praxe som vyskúšala aj iné značky, ale verná som ostala len cukrovej paste Nadirah. Má skvelú kvalitu, i preto, že pastu Vám pripravia presne podľa vašej potreby – na mieru, keďže niekomu viac vyhovuje jemná a niekomu tuhšia. A výsledky sú viditeľné už po prvej depilácií. Pokožka ostáva jemná, hladká bez poškodenia pokožky a nadmerného začervenania. Pri pravidelnom používaní sa chĺpky úplne zjemnia až stratia.

Eva Michalcová, kozmetička Bratislava

Dobrý deň, včera som prvýkrát použila cukrovú pastu na depiláciu rúk a nôh a som nadšená. Síce mi to trvalo trochu dlhšie, keďže to bol prvý pokus, no depilácia bola fakt takmer bezbolestná. A to som si chĺpky nezvykla depilovať pred tým, len holiť. Bolo veľmi praktické používať len kúsok pasty a prsty, normálne pri TV ten čas ušiel, ani ma to neotravovalo. Odpad minimálny 👍👍👍 skvelý produkt. Ďakujem.

Veronika Jurčová, Nitra

Rada by som napísala pár viet a podelila sa tak o moje skúsenosti s Cukrovou depiláciou Nadirah.
Som veľmi rada, že som sa (síce trošku neskoro ale predsa) dozvedela o tejto alternatíve odstraňovania chĺpkov 🙂 Nakoľko mam dosť citlivú pokožku, ktorá sa mi po holení vždy nepríjemne začervenala a podráždila a keď k tomu pridám ešte fakt, že bolo častokrát nevyhnutné holiť si určité partie denne tak i to mojej koži veľmi neprospievalo.
Po tom, ako som sa pri hľadaní iných alternatív odstraňovania chĺpkov dozvedela o cukrovej paste Nadirah, hneď som si ju objednala domov a aj som sa objednala na termín depilácie do Salónu.
Na depiláciu chodím do salónu už vyše roka a niektoré partie si zvládam vydepilovať aj sama doma.
Manipulácia s pastou pri správnom zaobchádzaní a hlavne praxi je veľmi jednoduchá a výsledky som spozorovala po pár návštevách v Salóne.

Samozrejme v neposlednom rade treba pozitívne ohodnotiť aj komunikáciu so zákazníkom či už prostredníctvom telefónu alebo emailu, kde s vami veľmi milá a ochotná pani prediskutuje skúsenosti s pastou alebo poradí pri výbere vhodného peelingu.

Z môjho pohľadu je depilácia vhodným riešením na odstraňovanie chĺpkov a zvlášť pre ľudí s citlivejšou pleťou a vôbec to nebolí tak ako v niektorých článkoch popisujú :)))

Dominika Draškovičová, Stupava
Už nejaké roky sa neholím, ale epilujem. Začala som epilačným strojčekom. Začiatky boli veľmi bolestivé. Proces bol zdĺhavý, a navyše nie všetky chĺpky boli vytrhnuté. Častokrát sa iba „ostrihali“. Následne som vyskúšala aj depilačné krémy a epiláciu voskom. Pri depilačných krémoch bol výsledok krátkodobý a bola to samá chémia. Epilácia voskom bola „nešikovná“, hlavne v mojom prevedení, keď som si ju robila sama. Chĺpky sa nevytrhli, ostával vosk, … Popritom všetkom sa mi začali tvoriť nepríjemné vyrážky, pretože sa nové chĺpky neprerezávali pokožkou. Epiláciou boli čoraz jemnejšie, a tak sa iba zatáčali pod kožou.
Hľadala som teda účinnú prírodnú alternatívu, a akoby náhodou som narazila na cukrovú pastu Nadirah. Na základe dobrých hodnotení, som sa ju odhodlala vyskúšať. Nebanujem. Epilácia je jednoduchá, jedná sa o prírodné zloženie, zvyšky pasty zmyjem jednoducho vodou a nepotrebujem ďalšie prípravky.. Našla som v nej iba pozitíva. Navyše je pokožka po epilácii jemná, a keďže sa ňou epiluje v smere rastu chĺpkov, nové vyrážky nevznikajú. Spolu s peelingom a cukrovou pastou Nadirah sa ich postupne zbavujem. Už som pomaly ani nedúfala… Výsledok je výborný, určite odporúčam.
Ľubica Dúbravcová, Bratislava

Dobrý deň, chcela by som napísať svoju vlastnú skúsenosť s cukrovou pastou Nadirah… mám veľmi citlivú pokožku a s holením som mala nohy stále vyhadzané, miestami až hnisajúce vyrážky a čo raz rýchlejšie. Tým že som si nohy holila každý tretí deň, nestíhali sa ranky hojiť. Povedala som si dosť a na odporučenie kamarátky a videí  som vyskúšala cukrovú pastu a odvtedy som jej verná. Nohy sa krásne zahojili, žiadne vyhadzané a zapálené miesta a depilujem každý tretí týždeň. Určite ju odporúčam aj na veľmi citlivú pokožku.

Patrícia Ferienčiková, Kováčová

Vašu cukrovú pastu používam už niekoľko rokov a som s ňou veľmi spokojná. Cesta, ktorú si každá žena musí prejsť, kým príde na to svoje pravé, býva často dlhá a závisí aj od ponuky na trhu. Ja som okrem laserovej epilacie snáď už skusila všetko, ale skutočne najlepšie výsledky mi priniesla cukrová pasta. Chvíľu som si na ňu zvykala, ale výsledky vždy stoja za to. Veľmi oceňujem aj pravidelné ebooky a príspevky s videami o tom, ako čo depilovať, tak sa dajú vychytať všetky ‘muchy’ 🙂 zvlášť som sa teda potešila ebooku o brazílskej depilácii, lebo som o nej dlho premýšľala, ako by sa to dalo zrealizovať a do salónu sa mi moc nechcelo, človek je predsa len hanblivý… ten email mi prišiel presne v tom správnom čase a ja som sa zaradovala a vyskúšala a s výsledkom som bola úplne nadšená. Takto hladkú pokožku by som nedocielila iným prostriedkom na holenie. A bonus je, že to nemusím opakovať každý deň, ale vydrží to ozaj dlho. Ďakujem, že ste 🙂

Lenka Jackuliaková, Považská Bystrica

Dobrý deň akurát som skúsila sama prvý krát v živote cukrovú depiláciu s vašou cukrovou pastou (Nadirah Normal). Chcela som vám veľmi pekne poďakovať. Rovno som si trúfla aj na brazílsku depiláciu a zvládla som to na jedničku. Určite odporúčam aj pre baby, ktoré chodia takto ku kozmetičke, aby sa nebáli to skúsit doma samé – bolí to neporovnateľne menej, keď si to spravia samé. 🙂 S cukrovou pastou som fakt spokojná, budem odporúčať :)) Ďakujem pekne.

Linda
2018-08-23T13:53:34+00:00

6 komentárov

 1. Romana 27. októbra 2016 at 8:20

  ahojte, kedže depilácia voskom sa stávala sa extrémne bolestivou, hľadala som iné alternatívy depilácie. Ani sa nebudem rozpisovať koľko peňazí som minula na vyskúšanie rôznych cukrových pást….keď som si objednávala cukrovú pastu Nadirah povedala som si, že to bude posledný pokus a vrátim sa k holeniu, úprimne priznám bola som dosť skeptická… objednávka mi prišla veľmi promptne, čo som bola prekvapená a ja ako nedočkavý človek, som si ju hneď musela vyskúšať… p. Alica mi v telefóne odporučila začať nohami. Hneď po depilácii som p. Alici volala, že je to ZÁZRAK 🙂 naozaj to funguje, samozrejme človek sa s pastou musí naučiť narábať, ale funguje to 🙂 po tých skúsenostiach, ktoré som mala s inými cukrovými pastami musim úprimne povedať, že som max spokojná. Podstatné pre mňa je hlavne to, že to je oveľa menej bolestivé ako depilácia voskom a hlavne mi nezostáva podráždená pokožka ako po depilácii voskom, mala som ju trocha červenú ale po cca 20 minútach začervenanie zmizlo. Začala som s pastou Profi, depilačnými pásikmi, ale už som si objednala aj pastu Normal. Vyskúšala som obe, skúšala som depilovať aj bikiny aj podpazušie (tu som sa trocha natrápila, pretože chĺpky rastú rôznymi smermi) ale nakoniec som to dala…ako som spomínala vyššie, je potrebné sa s pastou naučiť pracovať (mne to trvalo cca 20 min) a potom to ide veľmi ľahko. V neposlednej rade, veľmi ocenujem prístup p. Alice – veľmi ľudský,nemám iné slová, aby som opísala aká bola ochotná vysvetliť moje otázky…je to hlavne človek s veľkým Č, pre ktorého je podstatné to, aby bol zákazník spokojný…a je to vidno aj na produktoch, ktoré fungujú… p. Alica ĎAKUJEM za váš prístup a cukrovú pastu :))

  • Alica 27. októbra 2016 at 8:43

   Pani Romana, ďakujem za Vaše krásne slová, vohnali mi slzy do očí :). Veľmi sa teším, ako ste to zvládla. Pre mňa nie je nič krajšie, ako keď si môžem prečítať takéto úžasné slová, vtedy viem, že moja práca dáva zmysel. Ďakujem. Alica

 2. misina88 24. októbra 2016 at 5:35

  Nedávno som si zakúpila tento produkt, musím sa priznať, že ešte som ho nestihla vyskúšať, ale už teraz sa mi páči prístup predávajúceho, to akým spôsobom sa prezentujú, vedú e-shop a hlavne aký sú k zákazníkom. Všetko je na stránke rozpísané, snažia sa poradiť a naviesť zákazníčky, aby dosiahli aj ony v domácom prostredí „ako laici“ profesionálne výsledky. Presne ako sa uvádza v jednom z mailov – predajom a faktúrou sa obchodný vzťah nekončí. A oni to naozaj aj potvrdzujú. Kedže robím v obchodnej sfére a s ľudmi, o to viac si vážim, že zákazníci pre nich nie sú „len čísla“. Ak bude cukrová pasta aspoň z polovice taká dobrá ako jej predávajúci, tak si myslím, že budem maximálne spokojná. Už len nájsť čas a dať sa do toho 🙂

  • Alica 24. októbra 2016 at 22:21

   Dobrý deň pani Michaela,
   ďakujeme za Vaše milé slová, veľmi potešia. Keď budete mať depiláciu za sebou, určite nám napíšte, ako dopadla. To platí aj vtedy, ak budete potrebovať pomôcť alebo poradiť s depiláciou. Alica

 3. Dobrý deň, cukrovú pastu nadirah používam 2 roky. Stále je taká istá , dobre sa s ňou robí , pokožka reaguje veľmi dobre, nadirah pasta je šetrná a jemná k pokožke.
  Brazílska depilacia je dokonale hladká.
  Mala som cukrove pasty aj z Nemecka , Polska, ale žiadna sa nevyrovná Nadirah. Nie každá dóza mala rovnaké zloženie.
  Baby to varia úžasne. Odporúčam .
  Vždy rovnaká konzistencia.
  Supeeerr

 4. Lenka 3. októbra 2015 at 21:19

  Dobrý večer.
  Cukrovú pastu Nadirah používam už pár rokov a musím povedať, že je to zatiaľ najlepšia forma epilácie, akú som kedy skúsila. NIe je taká bolestivá ako vosk, pokožka je menej podráždená a o poznanie hladšia, jemnejšia, vláčnejšia. SOm s ňou maximálne spokojná a môžem ju len vrelo odporúčať tým ženám, ktoré nad ňou ešte váhajú.

Leave A Comment

Kategórie produktov

Hodnotenie nákupov

★★★★★
5 5 1
Veľká spokojnosť s nákupom.

★★★★★
5 5 1
Ako vzdy velka spokojnost s tovarom ako aj s dorucenim hned na druhy den. Dakujem

★★★★★
5 5 1
S mojim prvym nakupom som bola velmi spokojna, objednavka rychlo vybavena, dobra informovanost o pouziti. Dakujem pekne

★★★★★
5 5 1
Som veľmi spokojná s vyhodnym nakupom v tomto obchode,rychle jednanie a starostlivosť o klienta,veľmi oceňujem tento prisput rovnako aj vynimočnú kvalitu vyrobkov,doporučujem aj ostatnym!

★★★★★
5 5 1
Objednavka odoslana este v den objednania, dorucena na druhy den. rozhodne odporucam, ďakujem :-)
Nákupný košík