Referencie

Napíšte nám ako ste spokojní s našimi službami a výrobkami. Ďakujeme.

Za celý môj život som balíček, ktorý nešiel kuriérskou službou, nedostala tak expresne rýchlo. Taktiež oceňujem vynikajúce tipy a rady, ktoré mi od doručenia prichádzajú mailom. Najserióznejšia firma s dokonalým proklientským prístupom ! Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov.

Dominika Golianová
Cukrovú pastu Nadirah používam už vyše 3 rokov a stále je dokonalejšia. S poslednou “verziou” som zatiaľ najspokojnejšia, je to TOP. Depilované partie nie sú vôbec podráždené, sú jemné a vydržia dlho hladké.
Denisa
Dobrý deň,
cukrovú pastu Nadirah používam už niekoľko rokov. Mám asi veľmi citlivú pokožku preto bezprostredne po použití je troška podráždená, preto som si zvykla depilovať až večer. Ráno je už jemná, hebká, hladká a vláčna. Používam ju na depiláciu aj v tvárovej oblasti, podpazušie, bikiny aj na nohy. Depilácia cukrovou pastou je zatiaľ najmenej bolestivá zo všetkých pokusov, ktoré som robila a efekt vydrží naozaj dlho. Zo začiatku som si musela trocha zvyknúť na prácu s ňou, ale netreba sa vzdávať a treba skúšať a bude to stále lepšie a lepšie. Len treba získať prax. Zo začiatku som depilovala rukou, ale teraz mi viac vyhovuje používať depilačné pásiky. Každý si musí nájsť ten svoj spôsob, ale výsledný efekt za to naozaj stojí. 🙂
A čo je ešte lepšie po depilácii cukrovou pastou mi nezarastajú chĺpky ako napríklad po holení, kedy som mala vždy zapálené bodkované miesta akoby ma niečo poštípalo a sukňu som si nemohla obliecť aj viac ako týžďeň.
Naozaj vrelo odporúčam.
Jarka
Dobrý večer pani Priečinská ,

tak dnes som skúsila novú pastu a musím povedať, že rozdiel je markantný.
Táto pasta mi príde jemnejšia a nevysušuje tak pokožku, aspoň ja som mala pocit, ako keby mi zanechávala na pokožke jemný povlak olejov. Neostávali mi po nej zvyšky na pokožke.
Na začiatku sa mi zdalo, ze musím viacej ohrievať v mikrovlnke, ale to sa mi fakt asi len zdalo a tiež som mala trochu problém dať dole vnútorný ochranný vrchnáčik – bol totiž prilepený pastou.

Čo sa týka prace s pastou, tak pracovalo sa mi s nou lepšie, je taká vláčnejšia. Celkový dojem je veľmi dobrý.

Pred časom som skúsila naspäť klasické vosky na depiláciu, ale opäť som sa vrátila k paste a myslím, že som urobila dobre.

Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov a nech sa Vám darí!

Daniela Kováčová
S cukrovou pastou som nadmieru spokojná. Pokožka je dlho jemná a krásne hladká. Všetkým vrelo odporúčam, ja by som už s inou depiláciou nemenila.
Erika
Dobrý deň. Na výstave beauty som si kúpila pastu a je skvelá. Budem doporučovať. Ďakujem.
Zlatica
Cukrovú depilačnú pastu Nadirah som vyskúšala na vlastnom tele. Proces odstraňovania chĺpkov nebol nepríjemný, ako je tomu pri voskovej depilácii. Bola som poučená, že je to preto, že chĺpky sa vytrhávajú v smere rastu. Pokožka na depilovaných miestach ostala hladká, príjemná na dotyk, nemala som začervenané miesta, bola som veľmi spokojná.

Rada odporučím túto pastu ďalej!

Simona
Dobrý večer Alica,

balíček prišiel už v utorok, kedy som robila aj depiláciu. Úplne to splnilo moje očakávania, nakoľko doteraz som depilovala voskom, vidí sa mi to šetrnejšie. Mne je bližšia tá depilácia z kelímka. Tie pásiky s roll on pastou som skúšala prvýkrát a dala som to robiť priateľovi, a vyšlo to skvele. Je lepšie keď to robí niekto iný. Veľmi oceňujem, že neostávajú červené bodky, ako po epilátore a neberie to aj kožu, ako vosk. naozaj super

ešte raz ďakujem a chcem vás pochváliť za komunikáciu, ktorá bola úplne skvelá.

s pozdravom

Zuzana
Na vašu cukrovú pastu som narazila, keď som bola na výstavisku Beauty v Trenčíne. Tak som si ju kúpila. A je perfektná.
Ani Nemci nemajú takú. Nikdy neuvarili rovnakú. Držte sa a len tak ďalej.
Adamíková Bajnáková Gabriela, kozmetička
Vrelo odporúčam cukrovu pastu Nadirah ….pracujem ako kozmetička a zakazničky si nevedia vynachvaliť takuto formu depilacie ,po cukrovej paste je pokožka nadherne jemna ….aj komunikacia s pani Alickou je skvelá ♥
Alena Šabová, kozmetička
S cukrovou pastou Nadirah som spokojná. Konzistencia pasty je vždy rovnaká a pokožka je po depilàcii naozaj minimálne podrazdenà. Ja osobne som s ňou dosiahla u mojich zákazníkov viditeľné výsledky. Odporúčam.
Petra Marková, kozmetička
Cukrová pastu Nadirah zo začiatku zdala sa mi byť mäkšia, než čo som doteraz používala – rôzne značky. Ale musím uznať, že nakoniec som si zvykla na to a robí sa stým úplne super a hladko. Pokožka je jemná, hladká, nepodráždená. Zákazníčky, ktoré vyskúšali sa mi vracajú späť, aj keď samotná depilácia nie je bezbolestná, ale uznajú to , že stojí to zato!
Linda, kozmetička
S cukrovou depilaciou a pastou nadirah som velmi spokojna aj moje zakaznicky.nedame na nu dopustit a ine lacnejsie verzie cukrovych past co sme skusali hotova pohroma.vsetkym vrelo doporucujem
Zuzana Chmelárová, kozmetička
2017-12-12T18:45:08+00:00

6 komentárov

 1. Romana 27. októbra 2016 at 8:20

  ahojte, kedže depilácia voskom sa stávala sa extrémne bolestivou, hľadala som iné alternatívy depilácie. Ani sa nebudem rozpisovať koľko peňazí som minula na vyskúšanie rôznych cukrových pást….keď som si objednávala cukrovú pastu Nadirah povedala som si, že to bude posledný pokus a vrátim sa k holeniu, úprimne priznám bola som dosť skeptická… objednávka mi prišla veľmi promptne, čo som bola prekvapená a ja ako nedočkavý človek, som si ju hneď musela vyskúšať… p. Alica mi v telefóne odporučila začať nohami. Hneď po depilácii som p. Alici volala, že je to ZÁZRAK 🙂 naozaj to funguje, samozrejme človek sa s pastou musí naučiť narábať, ale funguje to 🙂 po tých skúsenostiach, ktoré som mala s inými cukrovými pastami musim úprimne povedať, že som max spokojná. Podstatné pre mňa je hlavne to, že to je oveľa menej bolestivé ako depilácia voskom a hlavne mi nezostáva podráždená pokožka ako po depilácii voskom, mala som ju trocha červenú ale po cca 20 minútach začervenanie zmizlo. Začala som s pastou Profi, depilačnými pásikmi, ale už som si objednala aj pastu Normal. Vyskúšala som obe, skúšala som depilovať aj bikiny aj podpazušie (tu som sa trocha natrápila, pretože chĺpky rastú rôznymi smermi) ale nakoniec som to dala…ako som spomínala vyššie, je potrebné sa s pastou naučiť pracovať (mne to trvalo cca 20 min) a potom to ide veľmi ľahko. V neposlednej rade, veľmi ocenujem prístup p. Alice – veľmi ľudský,nemám iné slová, aby som opísala aká bola ochotná vysvetliť moje otázky…je to hlavne človek s veľkým Č, pre ktorého je podstatné to, aby bol zákazník spokojný…a je to vidno aj na produktoch, ktoré fungujú… p. Alica ĎAKUJEM za váš prístup a cukrovú pastu :))

  • Alica 27. októbra 2016 at 8:43

   Pani Romana, ďakujem za Vaše krásne slová, vohnali mi slzy do očí :). Veľmi sa teším, ako ste to zvládla. Pre mňa nie je nič krajšie, ako keď si môžem prečítať takéto úžasné slová, vtedy viem, že moja práca dáva zmysel. Ďakujem. Alica

 2. misina88 24. októbra 2016 at 5:35

  Nedávno som si zakúpila tento produkt, musím sa priznať, že ešte som ho nestihla vyskúšať, ale už teraz sa mi páči prístup predávajúceho, to akým spôsobom sa prezentujú, vedú e-shop a hlavne aký sú k zákazníkom. Všetko je na stránke rozpísané, snažia sa poradiť a naviesť zákazníčky, aby dosiahli aj ony v domácom prostredí „ako laici“ profesionálne výsledky. Presne ako sa uvádza v jednom z mailov – predajom a faktúrou sa obchodný vzťah nekončí. A oni to naozaj aj potvrdzujú. Kedže robím v obchodnej sfére a s ľudmi, o to viac si vážim, že zákazníci pre nich nie sú „len čísla“. Ak bude cukrová pasta aspoň z polovice taká dobrá ako jej predávajúci, tak si myslím, že budem maximálne spokojná. Už len nájsť čas a dať sa do toho 🙂

  • Alica 24. októbra 2016 at 22:21

   Dobrý deň pani Michaela,
   ďakujeme za Vaše milé slová, veľmi potešia. Keď budete mať depiláciu za sebou, určite nám napíšte, ako dopadla. To platí aj vtedy, ak budete potrebovať pomôcť alebo poradiť s depiláciou. Alica

 3. Dobrý deň, cukrovú pastu nadirah používam 2 roky. Stále je taká istá , dobre sa s ňou robí , pokožka reaguje veľmi dobre, nadirah pasta je šetrná a jemná k pokožke.
  Brazílska depilacia je dokonale hladká.
  Mala som cukrove pasty aj z Nemecka , Polska, ale žiadna sa nevyrovná Nadirah. Nie každá dóza mala rovnaké zloženie.
  Baby to varia úžasne. Odporúčam .
  Vždy rovnaká konzistencia.
  Supeeerr

 4. Lenka 3. októbra 2015 at 21:19

  Dobrý večer.
  Cukrovú pastu Nadirah používam už pár rokov a musím povedať, že je to zatiaľ najlepšia forma epilácie, akú som kedy skúsila. NIe je taká bolestivá ako vosk, pokožka je menej podráždená a o poznanie hladšia, jemnejšia, vláčnejšia. SOm s ňou maximálne spokojná a môžem ju len vrelo odporúčať tým ženám, ktoré nad ňou ešte váhajú.

Leave A Comment

Nový tovar

Hodnotenie nákupov

★★★★★
5 5 1
Pastu Nadirah normal som vyskúšala po prvý krát, konzistencia je tuhšia ideálna na depiláciu v lete. Po jemnom ohriati sa s ňou pracovako ľahko. Zobuačiatku som skúšala depilovať špachtlou no prstami to bolo pohodlnejšie a spotreba pasty bola nižšia. Odporúčam všetkým ;)

★★★★★
5 5 1
Rýchle doručenie,cukrová pasta depiluje super!dakujem za nakup

★★★★★
5 5 1
Pastu nakupujem len tu som nadmieru spokojná. Zo všetkým, profesionálny prístup aj pri akom koľvek mojom probléme, ktorý som riešila s pani Alicou. VRELO ODPORÚČAM

★★★★★
5 5 1
rychlo a bezproblemovo vybavena objednavka, spokojnost, dakujem

★★★★★
5 5 1
Tovar bol dodany expresne rychlo aj s manualom :)