Máme pre vás zaujímavú ponuku

Pošlite nám fotografie, ako sa depilujete, fotografia pokožky pred depiláciou a po depilácii (aby bol vidieť rozdiel), fotografia detailného záberu na cukrovú pastu s chĺpkami, aby bolo vidieť ako ich vytrhlo. Fotografia hovorí za všetko :)

Napíšte nám alebo natočte video, ako ste spokojná/ý s našimi výrobkami a službami. Vložte do textu svoj príbeh, ako vám cukrová depilácia pomohla vyriešiť problémy s pokožkou a chĺpkami (ak ste mali nejaký problém, ktorý vám spôsobovalo holenie alebo depilácia voskami).

Pani Danielka nám napísala tento príbeh:

Dobry den, chcela by som napisat svoju vlastnu skusenost s cukrovou pastou Nadirah…mam velmi citlivu pokozku a holenim som mala nohy stale vyhadzane, miestami az hnisajuce pupaciky. Tym ze som si nohy holila kazdy treti den, nestihali sa ranky hojit. Povedala som si dost a na odporucanie kamaratky som vyskusala cukrovu pastu a odvtedy som jej verna. Nohy sa krasne zahojili, ziadne vyhadzane a zapalene miesta a depilujem kazdy treti tyzden. Určite ju odporucam aj na velmi citlivu pokožku.

Máte aj vy podobnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu s ostatnými, možno práve teraz riešia podobný problém a nevedia, čo s tým.

A čo získate?

Text: 20% zľava pri objednávke

Minimálne 5 -7 viet o tom ako ste spokojný/á, kde môžete napísať v krátkosti aj svoj príbeh.

Video: cukrová pasta Nadirah 350g zadarmo pri objednávke

Natočte krátke video 30-60 sekúnd o vašej spokojnosti, prípadne pridajte príbeh, ako vám depilácia pomohla, prípadne čo sa zmenilo odvtedy, čo sa depilujete cukrovou pastou.

Fotografie: 20% zľava pri objednávke

Fotografie pred depiláciou a po nej, detailný záber na cukrovú pastu s vytrhnutými chĺpkami.

Zľavy nemôžete použiť v jednej objednávke, čiže jedna objednávka jedna zľava. Ak využijete všetky tri možnosti získania zľavy, tak na najbližšie tri objednávky získate minimálne 20% zľavu.

Ako to bude fungovať?

Pošlite nám na tento email: info@cukrovadepilacia.sk text, fotky, video a my vám pošleme kupón so zľavou na tovar, ktorý zadáte pri objednávke. Zľavu z každého kupónu môžete použiť iba raz.

Vaše fotky, príbehy a videá, s Vaším súhlasom nájdete na našej web stránke: www.cukrovadepilacia.sk alebo na našom facebooku, instagrame (ktorý pripravujeme), youtube.

Tešíme sa na spoluprácu a prajeme veľa zdaru s tvorením :)