Nakúpte tovar v hodnote 20 Eur a zapojte sa do Vianočnej súťaže o 10 krásnych výhier + 1 špeciálnu bonusovú výhru.

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku Vianoce. Už ste rozmýšľali, ako obdarujete  svojich najbližších a priateľov?

Čo poteší ženu viac, ako krásny prívesok a vôňa exotického oleja. Šperky a vône patria k žene.  My milujeme šperky a krásne vône.

Podmienky na zaradenie do súťaže

Stačí, ak nakúpite tovar v hodnote 20 Eur na jednej z našich stránok Cukrovadepilacia.sk, Cukrovadepilace.cz a Aromasperky.sk a my vás zaradíme automaticky do súťaže o 10 krásnych cien.

Ak nakúpite tovar v minimálnej hodnote 20 Eur, viac krát a na viacerých stránkach, každý váš nákup bude zaradený do losovania podľa čísla objednávky. Podmienkou na zaradenie do súťaže je nákup tovaru v minimálnej hodnote 20 Eur a prevzatie a vyplatenie tovaru do dátumu losovania výhier.

Súťaž trvá od 23.10.2020 do 10.1.2021

Losovanie výhier prebehne 11.1.2021

Súťaž je v spolupráci s webovými stránkami Aromasperky.sk a Cukrovadepilacia.sk, ktoré poskytli výherné ceny.

1 . cena

Navrhnite si vlastný náhrdelník a náramok z drahých kameňov v hodnote 60 eur.

Priťahujú vás šperky z drahých kameňov? Veríte na ich energetickú silu? Viete, že polodrahokamy môžu ovplyvniť vašu energiu a pôsobiť na vaše emocionálne a fyzické telo?

Ako vyberať kamene?

Šperky z týchto energetických a krásnych kameňov si môžete upraviť a navrhnúť sami. Môžete využiť svoju intuíciu, ktorá vás vedie ku konkrétnemu kameňu tým, že sa vám páči a niečím vás priťahuje. Alebo si môžete kamene vybrať podľa svojho znamenia, farby, na akú čakru kameň vplýva.

V kombinácií s aromatickým príveskom, do ktorého si môžete kvapnúť vašu obľúbenú vôňu, pôsobenie šperku na vašu duševnú a fyzickú pohodu, môžete zvyšovať.

Vaša výhra:

Náramok, ktorý si navrhnete podľa seba. Vyberiete si kamene, prívesok prípadne doplnky, veľkosť náramku a my vám ho vyrobíme.

Náhrdelník, ktorý si navrhnete podľa seba. Vyberiete si kamene, prívesok prípadne doplnky, dĺžku náhrdelníka a my vám ho vyrobíme.

Viac informácii o kameňoch a šperkoch nájdete na tomto odkaze: Aromašperky.sk

2 . cena

Depilačná sada cukrová pasta Nadirah s ošetrením v hodnote 42 Eur.

Skúšali ste už cukrovú depiláciu? Máte už zabehnutý svoj spôsob odstraňovania chĺpkov? Pravidelne sa depilujete?

V tomto prípade je táto výhra určená priamo pre vás.

Depilačná sada cukrová pasta Nadirah vám poskytuje všetko, aby ste v pohodlí domova zvládli cukrovú depiláciu, aj keď s ňou nemáte žiadne skúsenosti.  Cukrová pasta Nadirah je vyrobená z prírodných zložiek a je vhodná na celé telo. Depilácia je jemná a minimálne dráždi pokožku, čo oceníte hlavne vtedy, ak máte alergickú a citlivú pokožku. S cukrovou pastou Nadirah si môžete užívať hladkú a jemnú pokožku od 2 – 4 týždňov.

Zároveň sme vám pribalili Prírodný Kokosový peeling Nadirah, ktorý vašu pokožku jemne vyhladí a uvoľní zarastajúce chĺpky a Telový a masážny olej Nadirah Lotos, vhodný pre suchú, citlivú a podráždenú pokožku s antibakteriálnymi a protizápalovými účinkami. Je vytvorený zmesou rastlinných olejov, Olivového Skvalénu a Vitamínu E, ktoré udržujú v rovnováhe hydratáciu pokožky a dodávajú jej hebkosť a jemnosť.

Vaša výhra:

Cukrová pasta Nadirah 350g

Depilačné pásiky 50ks

Drevené špachtle 100ks

Aloe Vera gél 100ml

Prírodný cukrový peeling Nadirah Kokos – Vanilka 250g

Telový a masážny olej Nadirah Lotos 100ml

Viac informácii o výrobkoch nájdete na tomto odkaze: Cukrovadepilacia.sk

3 . cena

Krásne nerezové srdce s esenciálnym olejom v  hodnote 30 Eur.

Niet nad krásnejší prívesok, ako je srdce. Ak ho oživíte pridaním vône esenciálneho oleja Frangipani, je neodolateľný.

Aromatický prívesok Srdce z nerezovej ocele je netradičný a krásny darček. Je vyrobený z antialergického materiálu, ktorý nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu. Stačí, ak ho poutierate a on zostane krásny a lesklý.

Vaša výhra:

Otvárateľný aromatický prívesok Srdce z kvalitnej nerezovej ocele

Súčasťou balenia je retiazka, vrecko na šperky, čistiaca handrička a 10 plstených vankúšikov v rôznych farbách. Môžete si prispôsobiť farbu svojho prívesku podľa oblečenia, stačí ak vymeníte vankúšik za inú farbu.

Farba: nerezová

Materiál prívesok: nerezová oceľ 316L

Materiál retiazka: nerezová oceľ 316L

Povrchová úprava: nerezová oceľ 316L

Veľkosť prívesku: 3 cm x 3 cm

Dĺžka retiazky: 60 cm

Veľkosť plsteného vankúšika: 2,2 cm x 1,6 cm

Esenciálny olej Farangipani Absolue 5 ml

Názov: Esenciálny olej Frangipani Absolue (Plumeria Alba)

Vôňa: jemná, opojná, sladká, kvetinová s ovocnými tónmi

Účinky:

Vďaka protizápalovým a antioxidačným vlastnostiam je Frangipani olej vhodným doplnkom v prípravkoch starostlivosti o pleť, v nočných krémoch alebo v pleťových vodách a to hlavne pre svoje preventívne účinky. Napomáha udržiavať hydratáciu v pokožke a vlasoch, zmierňuje infekcie a zlepšuje stav problémovej pokožky.

Pre svoje hydratačné vlastnosti sa často používa v kozmetike, v masážnych olejoch, kúpeľových prípravkoch alebo pri výrobe mydla, či sviečok.

Účinky na mentálnej úrovni

Zmierňuje stres a depresie, pretože upokojuje myseľ a uvoľňuje negatívne emócie. Napomáha navodiť hlboké vnútorné čistenie mysle, ktoré osviežuje telo a dušu.

Jeho krásna vôňa vytvára nebeskú atmosféru, ktorá po stresujúcom dni upokojuje, uvoľňuje a posilňuje myseľ. Navodzuje romantickú atmosféru a povznáša emócie.

Frangipani je známy pre svoje afrodiziakálne účinky, podporuje zmyselnú a provokatívnu reakciu, vďaka bohatej exotickej kvetinovej vôni.

Viac informácií o výrobkoch nájdete na: Aromašperky.sk

4 . cena

Sada exotických esenciálnych olejov v hodnote 20 Eur.

Sada 6 esenciálnych olejov, ktoré môžete využiť ako aromaterapeutické oleje alebo ich môžete skombinovať a vytvoriť si vlastnú parfumovú zmes.

Ich vôňa je nádherná aj samostatne, aj pri zmiešaní, čím môžete namiešať nové parfumové zmesi.

Oleje môžete použiť v difuzéroch, aroma lampách, v kozmetike, v kúpeli alebo v aroma šperkoch.

Esenciálny olej Biely Lotos Absolue – 1 ml

Názov: 100% esenciálny olej Biely Lotos Absolue (White Lotus Absolute )

Vôňa: intenzívna, teplá kvetinová vôňa so zemitým a sladko – ovocným podtónom.

Účinky:

Esenciálny olej dodáva pokožke sviežosť, vitalitu a podporuje antioxidačnú ochranu. Napomáha zmenšovať póry a zanecháva žiarivejšiu a sviežejšiu pleť.

V masážnych zmesiach uvoľňuje bolesti svalov a reumatické bolesti. V aromaterapii má upokojujúce účinky, preto je vhodný aj počas meditácie, otvára čakru tretieho oka a napomáha duchovnému rastu. Podmanivá vôňa vyvoláva euforické účinky, čím je považovaný za silné afrodiziakum.

Jeho vzácna vôňa krásne dopĺňa parfumové orientálne, kvetinové, či jantárové zmesi. Aróma je veľmi silná, takže s ňou treba narábať opatrne, aby nenarušila rovnováhu zmesi.

Esenciálny olej Karafiát Absolue – 1 ml

Názov: esenciálny olej Karafiát Absolue (Carnation Absolute)

Vôňa: nádherne podmanitá vôňa sladkého medu s mätovo-bylinnými podtónmi a jemnej arómy klinčeka v pozadí.

Účinky:

Olej má protizápalové účinky, osviežujúce, hydratačné a regeneračné účinky na pokožku. Má upokojujúci a povznášajúci účinok na náladu a má antidepresívne vlastnosti. Stabilizuje telo, myseľ a ducha. Používa sa na upokojenie a podporu dobrého spánku. Jeho afrodiziakálne účinky sú skvelým doplnkom romantických večerov.

V parfumových zmesiach sa využíva na dodanie teplých korenených tónov, hlavne v pánskych vôňach.

Esenciálny olej Lipový kvet Absolue – 1 ml

Názov: esenciálny olej Lipový kvet Absolue (Linden Blossom Absolute)

Vôňa: opojná sladká medová, kvetinová vôňa s podtónmi medu, peľu a čaju.

Účinky:
Uvoľňuje svalové kŕče a podporuje zdravé trávenie. Napomáha odstraňovať nadmerné zadržiavanie vody v tele a znižuje nežiadúcu bakteriálnu aktivitu.

Regeneruje pokožku a dodáva jej hydratáciu, zlepšuje stav pokožky pri problémoch, ako je napríklad ekzém. Upokojuje nervovú sústavu, znižuje stres a napomáha zvládať situačnú depresiu. Blokuje škodlivú energiu a podporuje uvedomenie seba. Uvoľňuje nervové napätie. Prospešný pri nespavosti, vďaka nádhernej jemnej sladkej vôni.

Vysoko hodnotný olej v parfumérii v najkvalitnejších parfumoch. Vôňa je stabilná, dlho trváca a dodáva strednému tónu jemnú sviežu sladkosť.

Esenciálny olej Bergamot bez Bergaptenu – 5 ml

Názov: 100% Esenciálny olej Bergamot bez Bergaptenu ( Citrus aurantium var. bergamia)

Vôňa: pripomína vôňu pomaranča, no je zložitejšia a komplexnejšia s kvetinovými tónmi a korenistej arómy

Účinky:
Olej môže pomôcť zmierniť zápal a bolesť, minimalizovať bakteriálnu a hubovú aktivitu, prípadne zmierniť svalové kŕče. Jeho protizápalové účinky pri pravidelnom používaní zlepšuje stav mastnej pokožky a zmierňujú akné. Analgetické vlastnosti môžu pôsobiť proti bolestivým cystám a pupienkom. V masážnych prípravkoch má upokojujúci a uvoľňujúci účinok na stuhnuté svalstvo. Pri podráždenej pokožke hlavy môžete vmiešať niekoľko kvapiek Bergamotového oleja do rastlinného oleja a nechať pôsobiť cez noc.
Flavonoidy v Bergamotovom oleji prehlbujú relaxáciu a pomáhajú rozptýliť pocity hnevu, frustrácie a znižujú stavy depresie. Jeho regeneračné a upokojujúce vlastnosti zlepšujú nočný spánok, prípadne sú nápomocné pri problémoch so zaspávaním. Zmierňujú situačnú úzkosť a “povznášajú ducha”, čo vedie k zlepšeniu nálady a dôvery v seba samého. Pomocou aromatických šperkov a difuzérov v práci alebo doma sa využíva Bergamotový olej na znižovanie úrovne stresu a napätia.
Esenciálny olej Geránium Bourbon – 5 ml
Názov: 100% esenciálny olej Geránium Bourbon (Rose Geranium )
Vôňa: svieža, kvetinová, jemne korenená

Účinky:

Má antibakteriálne a protiplesňové účinky. Používa sa v prípravkoch starostlivosti o pleť.

Napomáha pri zvládaní stresových situácií a emocionálnych výkyvov z dôvodu zmeny hormonálneho cyklu. Má vyrovnávací účinok na telo a myseľ, čím zvyšuje dobrú náladu a podporuje pocit pohody. Má upokojujúci účinok, ideálny na použitie v difuzéry. Zároveň zlepšuje koncentráciu a duševnú bdelosť.

Esenciálny olej Pomaranč Sladký – 10 ml

Názov: 100% Esenciálny olej Sladký Pomaranč (Citrus Sinensis)

Vôňa: svieža, sladká, jemná vôňa s citrusovými a ovocnými tónmi

Účinky:

Pomarančový olej sa často používa na zmiernenie menších bolestí a zápalov a na znižovanie nežiadúcich baktérií. Jeho protizápalové, antioxidačné a antibakteriálne účinky sa využívajú v prípravkoch starostlivosti o pokožku, ako pleťové toniká pre mastnú pleť a redukciu akné. Pri pravidelnom používaní zlepšuje stav mastnej pokožky, zmierňuje akné a tonizuje pokožku a tkanivá.

Pomarančový olej je známy svojimi povznášajúcimi účinkami, prináša veselosť a pozitívnu náladu, hlavne v prípadoch situačnej úzkosti alebo depresie. Je vynikajúcim prípravkom na relaxáciu a zlepšenie nálady. Podporuje pozitívnu energiu a upokojuje myseľ a emócie. jeho svieža a veselá vôňa môže napomôcť upokojiť popôrodnú depresiu a pri iných formách depresie, napríklad vyvolaných hormonálnou nerovnováhou. Vdýchnutie a inhalovanie pomarančového oleja upokojuje a je prospešný pre deti aj dospelých.

Viac informácií o výrobkoch nájdete na: Aromašperky.sk

5 . cena

Depilačná sada cukrová pasta Nadirah Roll on v hodnote 18 Eur.

Depilačná sada cukrová pasta Nadirah Roll on má veľmi jednoduché použitie. Túto depiláciu zvládnete aj ako začiatočníci, ak nemáte s depiláciou žiadne skúsenosti.

Depilačná sada vám poskytuje všetko, aby ste v pohodlí domova zvládli cukrovú depiláciu, aj keď s ňou nemáte žiadne skúsenosti.  Cukrová pasta Nadirah je vyrobená z prírodných zložiek a je vhodná na celé telo. Depilácia je jemná a minimálne dráždi pokožku, čo oceníte hlavne vtedy, ak máte alergickú a citlivú pokožku. S cukrovou pastou Nadirah si môžete užívať hladkú a jemnú pokožku od 2 – 4 týždňov.

Vaša výhra:

Cukrová pasta Nadirah Roll on – 3x

Depilačné pásiky – 50ks

depilačná hlavica – 1 ks

Podrobný návod ako cukrovú pastu používať.

Viac informácii o cukrovej paste Nadirah Roll on nádete na: Cukrovadepilacia.sk

6 – 10 . cena

Esenciálne oleje Nadirah v hodnot 15 Eur.

Esenciálne oleje sú silne koncentrované látky, ktoré sa vyznačujú antibakteriálnymi, antivírusovými, antioxidačnými a inými prospešnými účinkami.

Esenciálne oleje môžete použiť na aromaterapiu, osvieženie vzduchu v aroma lampách, difuzéroch, v kozmetike alebo v aroma šperkoch.

Esenciálny olej Bergamot bez Bergaptenu – 10 ml

Názov: 100% Esenciálny olej Bergamot bez Bergaptenu ( Citrus aurantium var. bergamia)

Vôňa: pripomína vôňu pomaranča, no je zložitejšia a komplexnejšia s kvetinovými tónmi a korenistej arómy

Účinky:
Olej môže pomôcť zmierniť zápal a bolesť, minimalizovať bakteriálnu a hubovú aktivitu, prípadne zmierniť svalové kŕče. Jeho protizápalové účinky pri pravidelnom používaní zlepšuje stav mastnej pokožky a zmierňujú akné. Analgetické vlastnosti môžu pôsobiť proti bolestivým cystám a pupienkom. V masážnych prípravkoch má upokojujúci a uvoľňujúci účinok na stuhnuté svalstvo. Pri podráždenej pokožke hlavy môžete vmiešať niekoľko kvapiek Bergamotového oleja do rastlinného oleja a nechať pôsobiť cez noc.
Flavonoidy v Bergamotovom oleji prehlbujú relaxáciu a pomáhajú rozptýliť pocity hnevu, frustrácie a znižujú stavy depresie. Jeho regeneračné a upokojujúce vlastnosti zlepšujú nočný spánok, prípadne sú nápomocné pri problémoch so zaspávaním. Zmierňujú situačnú úzkosť a “povznášajú ducha”, čo vedie k zlepšeniu nálady a dôvery v seba samého. Pomocou aromatických šperkov a difuzérov v práci alebo doma sa využíva Bergamotový olej na znižovanie úrovne stresu a napätia.
Esenciálny olej Yuzu – 10 ml

Názov: 100% Esenciálny olej Yuzu (Citrus junos)

Vôňa: teplé, sladké, citrusové tóny s jemným kvetinovým nádychom

Účinky:

Yuzu olej posilňuje imunitný systéme, zmierňuje bolesť a zápal. Ak sa pridáva do masážnych olejov, uvoľňuje stuhnuté svalstvo a upokojuje svalové kŕče. Vďaka jeho antibakteriálnym účinkom, ktoré napomáhajú proti nachladnutiu a chrípke, je často využívaný v Japonskej ľudovej medicíne. Čistiace vlastnosti oleja sa využívajú v pleťových prípravkoch na čistenie pleti. Pri pravidelnom používaní znižuje výskyt jemných vrások a vyrovnáva pigmentáciu.

V aromaterapii sa Yuzu olej používa na osvieženie a povznesenie tela a upokojenie mysle. Príjemná vôňa napomáha zvládať a potláčať úzkosť, nervozitu a depresiu. Prináša jasnosť mysle a lepšiu koncentráciu. Zvyšuje vnútornú víziu a podporuje kreativitu. Podporuje zdravé sebavedomie a sebauvedomenie s cieľom získať slobodu nad svojimi myšlienkami, bez ovplyvňovania vonkajších vplyvov.
Esenciálny olej Mäta Spearmint – 10 ml

Názov: 100% Esenciálny olej Mäta spearmint (Mentha spicata)

Vôňa: mätová, svieža, ale oveľa sladšia a jemnejšia
Účinky:

Mäta spearmint podporuje zdravý zažívací systém, zmierňuje bolesti a zápal. Je výborným prípravkom v prípadoch prechladnutia a chrípky a zároveň posilňuje imunitný systém. Pomáha znižovať bakteriálnu, plesňovú a vírusovú aktivitu v tele. Osviežuje pokožku a vlasy. Esenciálny olej mäta spearmint má široké využitie a aromaterapii. Napomáha znižovať horúčku, jej účinky sa osvedčili pri nadmernom nadúvaní, zápche, pri problémoch s ďasnami a zubami.

V aromaterapii má svieža a sladká vôňa povzbudzujúci účinok na myseľ a pri rozptýlení do ovzdušia je dobrým doplnkom ako lepšie zvládať stres, nervozitu alebo úzkosť. Ako súčasť difúzora napomáha lepšiemu spánku. Zaisťuje duševnú rovnováhu a čistotu mysle a povzbudzuje sebavedomie v čase prechodu a neistoty.

Vaša výhra:

Esenciálny olej Bergamot bez Bergaptenu – 10ml

Esenciálny olej Yuzu – 10ml

Esenciálny olej Mäta Spearmint – 10ml

Viac informácií o esenciálnych olejoch nájdete na: Aromašperky.sk

Bonusová cena

Exkluzívny drevený  difuzér

Tento krásny difuzér môžete získať, ako bonusovú cenu naviac.

Rozmer: 8 cm x 3 cm

Nazbierajte aspoň 200 bodov na stránke Aromašperky.sk do 10.1.2021, kedy bude losovanie súťaže a môžete získať drevený difuzér, ktorý vám bude robiť radosť na vašom pracovnom stole alebo v interiéri auta.

Kedy sa môžete zapojiť do losovania?

Ak budete mať na svojom bodovom účte k 10.1.2021 koncový súčet minimálne 200 bodov a viac.

Body môžete získať za nákup tovaru, zdieľanie na sociálnych sieťach, pozvaním priateľov na stránku Aromasperky.sk alebo za hodnotenie tovaru.

Viac informácií ako zbierať body nájdete na: Zľavy a benefity.

Losovanie súťaže

Gratulujeme výhercom!