Vianoce 2016 2017-09-27T14:08:23+00:00

Vianoce s cukrovou pastou Nadirah

Tieto Vianoce chceme venovať tradičným koreninám, ktoré sú určite súčasťou každých Vianočných dobrôt.

Nebudeme o nich len písať, ale sme ich aj pridali do našej cukrovej pasty Nadirah, aby Vám pri depilovaní trošku podráždili Vaše zmysly a depilácia bola oveľa príjemnejšia :).

 

Vianočná cukrová pasta Nadirah Vám svojou vôňou pripomenie čaro Vianoc. Pridané koreniny jej naviac dali výbornú perníkovo – vanilkovú príchuť, takže popri depilácii, môžete aj maškrtiť. Nie sú v nej pridané žiadne umelé, dokonca ani prírodné vône. Použili sme kvalitné koreniny, ktoré spolu s ostatnými prísadami vyčarovali cukrovú pastu, ktorú môžete aj ochutnávať.

 

Chcem Vianočnú cukrovú pastu

A aké koreniny sme pridali?

Vanilka – je obľúbená hlavne pre svoju nádhernú exotickú vôňu, ktorá v nás vyvoláva pocit pohody a bezpečia, má výrazné antidepresívne účinky a potláča stres, napätie, či úzkosť. Je známa, aj ako afrodiziakum.

Škorica – jej účinky využívali ľudia už pred stáročiami. Vyznačuje sa hlavne svojím antibakteriálnym účinkom. Je dobrým pomocníkom v boji proti akné, pleť zbavuje baktérií, hydratuje a prekrvuje pokožku

Badián – nazýva sa aj hviezdicový aníz. Posilňuje imunitu a bojuje proti plesniam, má aj antibakteriálne vlastnosti.

Klinček – má silné antibakteriálne a antiseptické účinky. jeho vôňa odstraňuje stres a navodzuje uvoľnenú náladu.

No a keďže sa u nás tento rok nesie v duchu Vianočných korenín, k balíčku Vám pribalíme aj recepty na varené vína. Tento nápoj je už po celé stáročia veľmi obľúbený, a preto existuje množstvo rozmanitých receptov. Inšpirujte sa a vyskúšajte recepty na varené víno z rôznych krajín.

Nový tovar

Hodnotenie nákupov

★★★★★
5 5 1
rýchly nákup, bez problémov. Vrelo doporučujem

★★★★★
5 5 1
Pastu Nadirah normal som vyskúšala po prvý krát, konzistencia je tuhšia ideálna na depiláciu v lete. Po jemnom ohriati sa s ňou pracovako ľahko. Zobuačiatku som skúšala depilovať špachtlou no prstami to bolo pohodlnejšie a spotreba pasty bola nižšia. Odporúčam všetkým ;)

★★★★★
5 5 1
Rýchle doručenie,cukrová pasta depiluje super!dakujem za nakup

★★★★★
5 5 1
Pastu nakupujem len tu som nadmieru spokojná. Zo všetkým, profesionálny prístup aj pri akom koľvek mojom probléme, ktorý som riešila s pani Alicou. VRELO ODPORÚČAM

★★★★★
5 5 1
rychlo a bezproblemovo vybavena objednavka, spokojnost, dakujem