Odporučte nás 2018-01-26T19:24:33+00:00

Odporučte nás a my Vás odmeníme.

Ďakujeme, že nás čoraz častejšie odporúčate priateľom a známym. Zaslúžite si odmenu.

Za každého nového zákazníka (u nás ešte nenakupoval), ktorý si na vaše odporúčanie urobí objednávku a zakúpi u nás naše výrobky, vás odmeníme zľavou vo výške 2 Eur.  Túto zľavu si môžete uplatniť pri objednávke.

Zákazníka, ktorého nám odporučíte tiež odmeníme pri prvej objednávke kupónom vo výške 2 Eur.

Postup je jednoduchý:

  • Vyplňte formulár, ktorý je na stránke nižšie a odošlite ho.

  • Vášmu priateľovi, alebo známemu, ktorého uvediete vo formulári, príde e-mail s darčekovým kupónom, ktorý môže použiť pri objednávke. Keď tovar prevezme a zaplatí, príde vám e-mail s kupónom, ktorý zadáte pri objednávke.

  • Čím viac nových zákazníkov odporučíte, o to viac si môžete sumu objednávky znížiť. Hodnota kupónu sa dá uplatniť, len do výšky objednávky.

Príklad: Ak odporučíte 5 nových zákazníkov, ktorý u nás nakúpia naše výrobky, vaša objednávka bude o 10 Eur nižšia (hodnota tovaru v objednávke musí byť rovná alebo vyššia ako je 10 Eur, inak sa kupón odpočíta len do výšky hodnoty tovaru v objednávke).

Nový tovar

Hodnotenie nákupov

★★★★★
5 5 1
rýchly nákup, bez problémov. Vrelo doporučujem

★★★★★
5 5 1
Pastu Nadirah normal som vyskúšala po prvý krát, konzistencia je tuhšia ideálna na depiláciu v lete. Po jemnom ohriati sa s ňou pracovako ľahko. Zobuačiatku som skúšala depilovať špachtlou no prstami to bolo pohodlnejšie a spotreba pasty bola nižšia. Odporúčam všetkým ;)

★★★★★
5 5 1
Rýchle doručenie,cukrová pasta depiluje super!dakujem za nakup

★★★★★
5 5 1
Pastu nakupujem len tu som nadmieru spokojná. Zo všetkým, profesionálny prístup aj pri akom koľvek mojom probléme, ktorý som riešila s pani Alicou. VRELO ODPORÚČAM

★★★★★
5 5 1
rychlo a bezproblemovo vybavena objednavka, spokojnost, dakujem